Розробки та виготовлення зовнішньої реклами

Каталог зовнішньої реклами. Види зовнішньої реклами. Ціна.

Виготовлення вивіски, лайтбокса, об’ємних літр та загалом зовнішньої реклами в цілому – кропіткий, багатоетапний процес, який в змозі виконати правильно тільки справжні професіонали. Зовнішня реклама – це різноманітність конструкцій, видів і технологій будь-якої складності – лайтбокси, світлові вивіски та світлові букви різного розміру, шрифту, способу підсвітки.

Виробництво, розробка, монтаж, ремонт всіх видів зовнішньої реклами. Оформлення документів на вивіски. Всі ці послуги надає наша агенція з розробки зовнішньої реклами “Реклама Поділля.” Пропонуємо скористатись нашою пропозицією на виготовлення найбільш поширених видів зовнішньої реклами.

Виготовлення зовнішньої реклами.Вхідна група, контражурне підсвічування, об'ємні літери та козирки, поклейка вітрин плівки оракал (Oracal), світлові вивіски та лайтбокси

Виготовлення зовнішньої реклами – це те чим, успішно займається наша компанія Реклама Поділля з 2003 року.  Ми можемо пишатися багатьма проєктами з виготовлення зовнішньої світлової реклами, як в місті Хмельницькому, так і в так і по всій Україні. Ось лише декілька прикладів наших рекламних проєктів. Серед них багато як відомих компаній, так і малого бізнесу.

Наш досвід та професіоналізм дозволять виконати проєкт зовнішньої реклами будь-якої складності, що неодмінно допоможе вам залучити нових клієнтів та успішно розвивати ваш бізнес. Світлова вивіска, об'ємні світлові літериСвітлова вивіска, об’ємні світлові літери, чи звичайний банер  все це і багато іншого буде розроблено, виготовлено, змонтовано вчасно та якісно з гарантією та подальшим сервісним обслуговуванням.

Рекламні послуги. Виготовлення зовнішньої реклами.

Ми пропонуємо комплексні послуги з виготовлення зовнішньої реклами, починаючи від проєктування і дизайнерської ідеї, закінчуючи втіленням ваших побажань в оригінальних конструкціях. Такий підхід дозволяє нам створювати яскраві, незабутні образи корпоративної індивідуальності.

наші партнери

Ми готові надати вам послуги в наступних напрямках:

Професійні дизайнери нашої компанії створять макет і візуалізацію можливого оформлення ваших об’єктів засобами зовнішньої реклами3D-макет дасть змогу чітко зрозуміти який саме зовнішній вигляд буде мати ваша вивіска, і загалом зовнішня реклама.

Монтаж зовнішньої реклами – це послуга, яка є окремим напрямком роботи й спирається на великий практичний досвід наших фахівців. Ми надаємо весь спектр послуг з монтажу рекламних конструкцій (вивісок, об’ємних літер, банерів, лайт-боксів, дахових установок). Наші фахівці мають дозвіл на висотний монтаж, що особливо актуально для офісних будівель в місті Хмельницький.

Компанія Реклама Поділля виконує також обслуговування і ремонт рекламних об’єктівДемонтаж старих вивісок, відновлення і реставрація зовнішньої реклами, заміна і ремонт системи освітлення – ми допоможемо розв’язувати будь-яке питання

Реєстрація об’єктів зовнішньої реклами, так само як і виготовлення зовнішньої реклами – клопітка та обтяжлива заняття, що вимагає певних знань і навичок. Фахівці компанії Реклама Поділля допоможуть отримати всю необхідну дозвільну документацію для легального функціонування ваших вивісок, лайт-боксів та інших рекламних конструкцій.

Архітектурна художнє підсвічування – це візитна картка будови. Вона здатна надати йому неповторний вигляд і виділити на тлі інших об’єктів. Ми професійно займаємося архітектурним підсвічуванням будівель, наші роботи ви не раз бачили на вулицях вечірнього міста.

Наші фахівці подбають про іміджеве або рекламно-інформаційне оформлення транспорту, в залежності від поставлених цілей.
Якщо у вас є свій автопарк, ми можемо оформити його в єдиному фірмовому стилі, що буде працювати на підвищення його впізнаваності. При оформленні транспорту ми використовуємо вінілові плівки з зображенням, нанесеним шляхом повноколірного друку з наступним ламінуванням

Також в нашій компанії ви можете замовити дизайн та виробництво зовнішньої вивіски будь-якого типу: композитні, неонові, світлодіодні, плоскі та об’ємні, а також вивіски з інкрустацією букв.

Відвідайте наші сторінки  в соціальних мережах facebook та instagram.

Виготовлення Зовнішньої реклами. Розробка монтаж та сервіс.

ВЕНТИЛЬОВАННИЙ ФАСАД

Вентильована фасадна система сприяє збереженню тепла в приміщенні, перешкоджає появі вологості та істотно зменшує кількість будівельного матеріалу, необхідного для зведення стін будівель, що веде до економії коштів при будівництві.

алюмінієві композитні панелі

Алюмінієві композитні панелі (АКП) – будівельний облицювальний композитний матеріал. Панелі складаються з двох попередньо пофарбованих алюмінієвих листів товщиною до 0,5 мм, між якими розташовується середній шар – полімерна композиція на основі поліолефінів.

вартість послуг

Ціна на монтаж від 1150 до 2300 грн за м² і залежить від багатьох чинників: від якості використаних матеріалів, складності робіт, компонування. За більш детальною інформацією звертайтесь телефоном чи на сайті.Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

Латбокс Світловий короб Об'ємна вивіска за ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ!!!
Щитова вивіска розміром 100 cм на 50 см за 260 грн. Дизайн та виготовлення.

Лайтбокс, Вивіска, ЛІТЕРИ, 3D СИМВОли (об'ємні світлові, двосторонні) різні типи підсвічування та конфігурації. ВИГОТОВЛЕННЯ І МОНТАЖ

Об'ємні вивіски, лайтбокси з різними типами підсвітки на даний час є одним з найефективнішим видом зовнішньої реклами. Їх об’ємний 3D-ефект дає змогу значно краще привернути увагу потенційного клієнта до вашої рекламної вивіски, чи взагалі до будь-якої зовнішньої реклами. Гарний ефект об’ємні короби, вивіски, лайтбокси в комплексі з об'ємними буквами (літери), дають при першій комунікації з потенційним клієнтом, адже це підкреслює імідж компанії та її солідність.

ОБ’ЄМНІ ЛОГОТИПИ КОМПАНІЙ.
ВИВІСКА З ОБ’ЄМНИМИ ЛІТЕРАМИ

Вивіски, лайтбокси з об'ємними літерами – поширений вид візуальних знаків, що застосовуються, як зовні, так і всередині приміщення. Вартість пласких, об’ємних, світлових букв залежить від ряду критеріїв: вигляду виробу, розмірів, місця застосування, складності роботи й т.д. У нас ви можете замовити будь-який вподобаний варіант всього за кілька натискань.

вартість послуг.
Розробка та виготовлення.

Ціна на монтаж та виготовлення залежить від розмірів вивіски, а також від способу їх підсвітки, розміщення, монтажу та кріплення. Для більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів.

Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.
Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

ЛАЙТБОКС (СВІТЛОВИЙ КОРОБ) світлова вивіска від 4200 грн.При замовлені вивіски 1 м.кв.(ціна за м.кв.)

– пластик Виробництво Німеччина
– гарантія на світлодіоди 12 місяців
– дизайн 3D макета на вибір


ОБ'ЄМНІ СВІТЛОВІ ЛІТЕРИ ЦІНА ВІД 1176 ГРН.
ЗА ЛІТЕРУ ВИСОТОЮ 30 СМ.(ЦІНА 1 ШТ.)
– пластик виробництво Німеччина
– різка лазерним станком
– надяскраві світлодіоди
– різний шрифт

Щитова вивіска, рекламний щит за
260 грн

Щитова вивіска - оптимальний спосіб інформувати про себе. Така вивіска, рекламний щит є не дорога як у виробництві, так і в обслуговувані. Основними перевагами такого виду зовнішньої реклами є її невисока ціна виготовлення, простий монтаж, транспортування, невибагливе обслуговування. Щитову вивіску, рекламний щит, також можна доповнити зовнішнім підсвічуванням. Найбільше така вивіска застосовується для невеликих магазинів, кіосків, кав'ярень, також як вказівник чи рекламно-інформаційний щит.

Ми пропонуємо декілька варіантів виготовлення щитової реклами з застосуванням різних матеріалів:

– основа – оцинкована жесть поклеєна широкоформатним друком з ламінацією на плівці Оракал – 520 грн м².

– основа – ластик ПВХ товщиною 3 мм, поклеєний широкоформатним друком з ламінацією на плівці Оракал – 800 грн м².

– основа – панель з алюмінієвого композиту товщиною 3 мм, поклеєний широкоформатним друком з ламінацією на плівці Оракал – 1100 грн м².

Неонова вивіска

Скляна трубка з інертним газом

Характерною рисою є скляна трубка, наповнена газом - неоном.Виготовляють неонові вивіски по засобу нагріву трубки та закачування газу. Після застосування газу - подається висока напруга і трубка випромінює світло. Індивідуальний колірний діапазон досягається внаслідок використання різних і іноді декількох інертних газів.

Гибкий світловий неон

Це гнучкий неоновий шнур з діодами, має всередині люмінофорне покриття, завдяки якому світло розсіюється рівномірно по всьому периметру.

вартість послуг

Ціна на монтаж та виготовлення (як приклад вивіска світлова AJOUR - вивіска з скляних трубок наповнених інертним газом, п'ять літер розміром 25 см - 5000 грн ) залежить від розмірів вивіски, а також від способу їх підсвітки, розміщення, монтажу та кріплення. Для більш детальною інформацією зверніться до наших менеджерів.Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

Об'ємні козирки

ОБ’ЄМНІ козикри різних конфігурацій

На даний час об’ємні козирки є одним з основних елементів комплексу фасадних конструкцій при оформлені будь-якого комерційного приміщення. Також може використовуватись як окремий елемент вхідної групи.

вартість послуг

Ціна на монтаж та виготовлення від 3360 грн за метр квадратний і залежить від розмірів, матеріалів, складності конструкції. Для більш детальною інформацією зверніться до наших менеджерів.Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

Вхідна група

Вхідна група. Комплекс елементів зовнішньої реклами.

Вхідна група — це комплекс з елементів зовнішньої реклами (світових вивісок, об’ємних та світлових літер, лайтбоксі, чи звичайних вивісок), вітрин поклеєні плівкою, підсвітки, та обшивка фасаду алюмінієвими панелями та іншими якісними матеріалами.

вартість послуг

Ціна на монтаж та виготовлення визначається індивідуально. Для більш детальною інформацією зверніться до наших менеджерів.Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

Наклеювання плівкою Oracal

Поклейка вітрин

Вартість наклеювання складає 350 грн за метр квадратний. Для більш детальною інформацією зверніться до наших менеджерів.Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

вартість послуг

Ціна на монтаж та виготовлення визначається індивідуально. Для більш детальною інформацією зверніться до наших менеджерів.Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

Штендери, інформаційні щити, вуличні таблички, банери

штендери

Штендер – це компактна, мобільна, переносна рекламна конструкція, яка користується великою популярністю в людних місцях. Частіше штендери ставлять біля дороги чи тротуару, недалеко від рекламованого об’єкта, зазвичай з вказівною стрілочкою.

банери

Банери актуальні в якості вивісок, в екстер'єрі вітрин магазинів, їх розміщують на фасадах будівель (брандмауери), в якості реклами на транспортних засобах, на жвавих магістралях і всередині приміщень на виставках.

інформаційні щити

Виготовимо інформаційний щит або стенд різних видів. Для державних установ, вуличні інформаційні стенди, куток споживача, медичні інформаційні стенди та багато інших.

вартість послуг

Ціна на інформаційний щит від 600 грн за квадратний метр, штендер 60 на 90 -1500 грн, вулична табличка від 120 грн банери від 300 гр. за метр квадратний. Для більш детальною інформацією зверніться до наших менеджерів.Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документи.

    Наші адреса:

    Украина Хмельницкая об. Хмельницкий 29000 м.Хмельницький в.Кам'янецька 122 БЦ "Оріт" оф. 316

    Розробки та виготовлення зовнішньої реклами