ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ. ОБШИВКА АЛЮМІНІЄВИМИ КАСЕТАМИ. Навісні фасади з алюмінієвого композиту.

Вентильовані фасади – сучасний метод оформлення фасадів будівель та приміщень, які дозволяють значно покращити як естетичний вигляд будівель, так і його звуко та термоізоляцію

Вентильовані фасади, фасадні системи.

Вентильовані фасади будівель, чи навісний фасад – система, що складається з облицювальних матеріалів, (алюмінієві композитні панелі) які кріпляться на каркас зі сталі нержавійки чи цинкування, або алюмінієвий каркас опорної стіни чи моноліту. Основною відмінністю та перевагою вентильованого фасаду – циркуляція повітря між облицювальною панеллю та стіною. Це дозволяє прибрати вологу та конденсат з конструкції.

Елементи кріплення.

Всі елементи кріплення вентильованої фасадної системи (фасади обшиті алюмінієвими касетами) є універсальними.

Це дозволяє створити різні архітектурні та конструкторські форми від класичних до ультрасучасних. Покращує термо та звукоізоляцію будівлі.

Вентильовані фасади як утеплювач стін будівель.

Для додаткового утеплення стін будівлі  кріпиться мінералізований утеплювач. На цокольній частині будівлі використовується екструзійний (пінополістирольний) утеплювач. Він не пропускає і не вбирає вологу. При цьому величина зазору вентильованого фасаду між утеплювачем і фасадом будівлі повинна відповідати стандартам що до монтажу даних систем.  Це дозволяє висхідним потокам повітря циркулювати між облицювальним матеріалом (алюмінієві композитні панелі) і утеплювачем. Висушуює шар утеплювача в разі потрапляння на нього вологи.

З метою запобігання видування волокон з утеплювача, в разі застосування утеплювача з “некешированной” поверхнею, він накривається волого-вітрозахисною, паропроникною мембраною (плівкою). Це не є необхідною вимогою до влаштування систем вентильованих фасадів.

Вентильовані фасади системи.

Читати далі…

Вентильовані фасади сприяють збереженню тепла в приміщенні, перешкоджає появі вогкості та істотно зменшує кількість будівельного матеріалу, необхідного для зведення стін будівель. Це веде до економії коштів при будівництві, полегшення всієї споруди та можливості збільшення поверховості будівлі.

Повітряний проріз між стіною і декоративною панеллю значно зменшує тепловіддачу будівлі.

Однак, в разі ремонту або реконструкції вже що існує будівлі. Наприклад, багатоповерхового житлового будинку, система навісного вентильованого фасаду створить додаткове навантаження на опорні конструкції будівлі і його фундаменти. Тому, перед прийняттям рішення про встановлення вентильованого фасаду рекомендується провести обстеження технічного стану будівельних конструкцій будівлі та, при необхідності, виконати їх посилення.

Переваги та недоліки

Вентильовані фасади основні переваги:

 •  Можливість використання різних облицювальних матеріалів (цегла, натуральний камінь, дерев’яну фасадну дошку (планки), алюмінієвими композитні панелі, керамограніт, рейковий профіль, алюмінієвий лист, азбестоцементні та пропонуємо П листи, HPL панелі).
 • Широка можливість колірних комбінацій (карта кольорів) вентильованого фасаду  – фірмові карти кольорів виробників, RAL
 • Високі тепло- і звукоізоляційні характеристики системи.
 •  Завдяки шару утеплення в вентильованого фасаду, «точка конденсації» виноситься за межі опорної стіни будівлі, що значно скорочення витрат на опалення будівлі.
 • Вентильовані фасади довговічні: термін безремонтної експлуатації систем навісних вентильованих фасадів.Алюмінієві композитні вентильовані фасади Реклама Поділля
 • До 50 років стійкість фасадної системи до атмосферних впливів.
 •  Швидкий монтаж фасадної системи в будь-який час року.
 •   Можливість застосування вентильованого фасаду для блискавкозахисту в якості захисного екрана (що забезпечує збереження дорогого обладнання, розташованого в будівлі, від електромагнітного поля, створюваного розрядом).
 •  Застосування навісного фасаду знімає проблему перегріву стін в літні місяці.
 • Ремонтопридатність в разі часткового пошкодження.
Читати далі…

Вентильовані фасади мають такі основні недоліки:

 • Недотримання передбачених альбомами технічних рішень конструктивних методів щодо забезпечення пожежної безпеки навісних фасадів, а також застосування матеріалів, що не пройшли натурних вогневих  випробувань, призводить до зниження вогнестійкості будівель.
 • Необхідна висока кваліфікація монтажників вентильованого фасаду.
 • Невідповідність стін-підстав необхідному рівню часто може приводити до застосування нестандартних елементів при монтажі вентильованого фасаду, а також обумовлює необхідність проведення топографічних робіт по фасаду з великою точністю.
 • Недосконалість ряду існуючих конструктивних рішень для забезпечення пожежної безпеки.
 • Недотримання умов по корозійному захисту металевого каркаса вентильованого фасаду (відсутність або недостатня товщина цинкового, полімерного покриття на елементах, місцеве пошкодження захисного покриття і т. д.), які часто зустрічаються на практиці, знижують довговічність фасадної системи та будівлі в цілому.
 • Недотримання умов або відмова від захисних плівок в конструкції теплоізоляційного шару, позначається на екологічності системи.

Застосування вентильованого фасаду на існуючих будівлях може порушувати початковий архітектурний задум і призводити до безликому, позбавленому індивідуальності зовнішнього вигляду будівлі.

Алюмініеві композитні панелі

Алюмінієві композитні панелі (АКП) – будівельний облицювальний композитний матеріал.

Панелі складаються з двох попередньо пофарбованих алюмінієвих листів товщиною до 0,5 мм, між якими розташовується середній шар – полімерна композиція на основі поліолефінів.

Інтегруючись в єдину структуру, вихідні матеріали дозволяють отримати готову панель, що володіє принципово іншими властивостями, ніж властивості вихідних компонентів окремо.

Алюмінієва композитна панель, в силу особливих властивостей,

Читати далі…

може служити як оздоблювальним, так і конструктивним матеріалом.

Використання алюмінієвих композитних панелей в вентильованих фасадах:


Як правило, тонкі алюмінієві композитні панелі вентильованого фасаду товщиною 3,0 мм з алюмінієвою стінкою 0,21-0,3 мм застосовуються для обробки та оформлення інтер’єрів. Також для виробництва рекламних конструкцій, зовнішньої реклами, а також у створенні малих архітектурних форм.

Панелі товщиною 4,0 мм і більше і з алюмінієвої стінкою 0,4 мм призначені для облицювання фасадів будівель і споруд, різних за своїм призначенням.

Монтаж алюмінієвих композитних панелей

Основне застосування алюмінієвих композитних панелей.

 • Зовнішнє облицювання в фасадних системах з використанням технології вентильованого фасаду громадських, промислових і житлових висотних будівель.
 • Внутрішнє оздоблення приміщень що миється, зносостійке облицювання в громадських місцях (аеропорти, залізничні станції, лікарні, ресторани та т. п.).
 • Конструкційний матеріал для виготовлення рекламних конструкцій зовнішньої реклами (вивіски, лайт-бокси, транспортні та рекламні покажчики).
 • Конструкційний матеріал для виготовлення елементів брендингової реклами, торгового і виставкового обладнання, виставкових павільйонів.

Обробка алюмінієвих композитних панелей:

Алюмінієві композитні панелі припускають можливість згину композитного листа з мінімальним радіусом заокруглення.

Мінімальний радіус згину листа алюмінієвої композитної панелі дорівнює товщині шару, помноженої на коефіцієнт (1,5 – при згині поперек прокатки, 2 – при згині вздовж прокатки листа). Крім згину під кутом, піддають вальцювання з використанням полірованого пуансона з прокладкою, що виключає дряпання алюмінієвого покриття панелі.

Для вертикального і горизонтального розрізання панелей вентильованого фасаду можуть використовуватися циркулярні пилки з максимальною швидкістю різання 5500 об / хв, максимальною подачею 30 м / хв і пилкою діаметром 200-350 мм, а також точні рамні пили.

Для розрізання панелей можна використовувати гідравлічні різаки типу «гільйотини» з удосконаленою технологією різання.

При дрібносерійному та одиночному виготовленні невеликих виробів з алюмінієвих композитних панелей для розкрою можна використовувати звичайний будівельний ніж і металеву лінійку.

Властивості матеріалу:


Загальна товщина панелі – від 2 до 6 мм. Найбільш часто використовувані товщини 3 і 4 мм. Маса панелей складає від 5.5 до 7.8 кг на квадратний метр, коефіцієнт лінійного теплового розширення – 7⋅10-6 / ° C.

Основна перевага облицювання алюмінієвими композитними панелями – довговічність лакофарбового покриття, практично необмежений вибір кольорів при замовленні промислових партій. 

Алюмінієві композитні панелі не є теплоізоляційними матеріалами. Навпаки, параметри внутрішнього полімерного листа підібрані так, щоб забезпечити досить ефективний теплообмін, зрівнюючи температури зовнішнього і внутрішнього листів алюмінію (в іншому випадку при нагріванні на сонце можлива деформація пластин).

Щоб уникнути появи «містків холоду» між кронштейнами монтажних напрямних і опорною стіною використовуються терморозривні прокладки (з пластику або параніту).

Вогнестійкість панелей залежить від конкретної модифікації.

Важкогорючі композити виходять в результаті високомолекулярного з’єднання поліолефінів і спеціальних добавок – антипіренів. Їх завдання – запобігати не просто загоряння компаунда або виготовленого з допомогу нього вироби, а й запобігати поширення полум’я.

Процентний вміст антипірен в матеріалі залежить від області застосування композиту і вимог замовника. Важкогорючі композити застосовуються в якості середнього шару алюмінієвих композитних панелей, застосовуваних для облицювання вентильованих фасадів житлових будинків високої поверховості та будівель спеціального призначення.

Наші навісні фасади відповідають всім вимогам Національним стандартам України “Конструкції будинків і споруд”  ДСТУ Б В.2.6-34:2008.

Ціна

Вартість вентильованого фасаду від 1150 грн за м² і залежить від багатьох чинників: від якості використаних матеріалів, складності робіт, компонування. За більш детальною інформацією звертайтесь телефоном чи на сайті

Консультації, заміри, розрахунки безкоштовні.

Працюємо з юридичними та фізичними особами. Надаємо всі фінансові та супровідні документ

  Наші адреса:

  Украина Хмельницкая об. Хмельницкий 29000 м.Хмельницький в.Кам'янецька 122 БЦ "Оріт" оф. 316

  Розробки та виготовлення зовнішньої реклами