Лайтбокс світловий (короб) Світлова вивіска

Замовити лайбокс по акції зі знижкою ви можете в  агенції з розробки  зовнішньої реклами “Реклама Поділля”.
Ціна лайтбокса до акції складаала 4600 грн.

За ціною від 4200 грн/

Вартість вказана за один м.кВ.

– пластик Виробництво Німеччина

– гарантія на світлодіоди 12 місяців

– дизайн 3D макета на вибір

Світловий об'ємний лайтбокс - ефективна зовнішня реклама за оптимальною ціною, високою якістю та довговічністю.Найкраще рішення для малого бізнесу.

Латбокс, світловий короб, світлова об’ємна вивіска – всі ці елементи зовнішньої реклами. Хоча і мають різну назву фактично є одне і теж саме. В будь-якому випадку, на даний час це є одним з найпоширеніших видів вуличної зовнішньої реклами. Лайтбокс – це оптимальне рішення у співвідношенні ціни, ефективності та привабливості вивіски. Світлова вивіска, типу світлового короба з внутрішньою підсвіткою  створює об’ємній ефект, тому здається більшою та краще приверне увагу. Цей ефект можна підсилити зробивши його двостороннім та фігурним, у формі товарного знака, чи додати якийсь світловий елемент до лайтбоксу, який буде виділятись окремо та приверне увагу потенційного клієнта.

Переваги співпраці з агенцією "Реклама Поділля." довірте "обличчя" вашого бізнесу професіоналам.

Для виготовлення вивіски, лайтбоксі чи будь якої іншої зовніщньої реклами ми використовуємо тільки якісні закордонні матеріали, світлодіоди, плівки, кріплення, то що… Сімнадцятирічний досвід робіт у сфірі виготовлення реклами,  відповідальний підхід до виробництва та монтажу, якісна та кропвтка підготовка, розробка 3D макета, квалыфыкованы досвыдчены майстри, все це в дозволить вам гарантувати довговічність та надійність зовнішньої реклами, світлового об’ємного лайтбоксу коробу виготовлених нашим підприємством -“Реклама Поділля“.

Скористатись пропозицією від "Реклама Поділля" та замовити вивіску, лайтбокс будь-якого виду та складності.

От же лайтбокс світловий чи,  об’ємний, короб, світлова об’ємна вивіска є досить поширеним і ефективним елементом зовнішньої реклами.

Замовити вивіску у вигляді лайтбокса, це є оптимальний варіант у співвідношенні ціни, ефективності та якості зовнішньої реклами. Універсальність такої конструкції дозволяє бути ефективною рекламою як в середині приміщення, так і зовні, на вулиці. Підсвітка короба додасть вашій вивісці ще більшою привабливості, підсилить помітність та допоможе наголошувати саме на вашому магазині, перукарні, кав’ярні чи іншому об’єкті підприємницької діяльності.

Вивіска за 260 грн. Світлова об'ємні літери.

Ще вигідні пропозиції та знижки на зовнішню рекламу.

щитовая реклама

Щитова вивіска за супер ціною в Хмельницькому.

Докладніше за посилаееям або телефонуйте.

рекламна об'ємні світлові літери

Об'ємні, світлові літери різних конфігурацій, шрифтів, способів підсвічування.

Докладніше за посилаееям або телефонуйте.

Професійні відповіді на всі питання

Надамо професійну та компетентну відповідь на будь-які питання стосовно розробки, виготовлення, розміщення зовнішньої реклами.

Украина Хмельницкая об. Хмельницкий 29000 м.Хмельницький в.Кам'янецька 122 БЦ "Оріт" оф. 316

Залишити відповідь